Çocukken uğradığı istismarı anlattı: Öğretmenim bana ne kadar özel olduğumu söyledi

Daha önce üç kez nişanlanan ancak aşk hayatında aradığı mutluluğu bir türlü bulamayan dünyanın en zengin varislerinden 42 yaşındaki Paris Hilton, aynı yaştaki dördüncü nişanlısı Carter Reum ile 12 Kasım 2021’de muradına ermişti. Düğününden önce haftalar boyunca bekarlığa veda partileri düzenleyen ünlü isim ile iş insanı Reum, Hilton’un dedesi Barron’ın Bel Air’deki malikanesinde hayatlarını birleştirmişti.

ANNE OLDU

Ünlü isim, geçtiğimiz Ocak ayının sonunda sürpriz bir paylaşım yaparak eşi Carter Reum ile birlikte ilk çocuklarının taşıyıcı anne yoluyla dünyaya geldiğini açıklamıştı. Instagram’da yeni doğan oğlunun elini tuttuğu bir fotoğrafı paylaşan Hilton, “Şimdiden kelimelerin ötesinde seviliyorsun” diye yazmıştı. People’a konuşan sosyetik güzel, şu ifadeleri kullanmıştı:

Anne olmak her zaman hayalimdi ve Carter ile birbirimizi bulduğumuz için çok mutluyum. Birlikte bir aile olacağımız için çok heyecanlıyız ve kalplerimiz bebeğimiz için sevgiyle dolup taşıyor.

“TÜM DÜNYAMIZ”

Paris Hilton, bebeğinin yüzünü gösterdiği ilk paylaşımı ise önceki haftalarda yapmıştı. Eşi ve oğluyla objektif karşısına geçen sosyetik güzel, çocuğunun adını da açıkladığı paylaşımına şu mesajı yazmıştı:

Bebeğimiz Phoenix. O bizim tüm dünyamız.

KORKUNÇ OLAYI ANLATTI

Anne olmanın mutluluğunu Paris Hilton, son olarak çocukluğunda yaşadığı korkunç bir olayla gündeme geldi. Ünlü isim, geçtiğimiz günlerde yayınlanan ‘Paris: The Memoir’ adlı anı kitabında; ‘Bay Abercrombie’ lakabını taktığı ‘genç ve yakışıklı’ bir öğretmenin kendisine aşık olduğunu söylediğini ve söz konusu öğretmen tarafından istismara uğradığını yazdı.

“NE KADAR GÜZEL VE ZEKİ OLDUĞUMU SÖYLEDİ”

O zamanlar henüz onlu yaşlarının başında olan Hilton, öğretmenin daha sonra kendisine telefon numarasını verdiğini, aralarındaki görüşmeyi gizli tutmasını istediğini söyledi ve ekledi:

‘Bay Abercrombie’ beni neredeyse her gece aradı ve saatlerce ne kadar olgun, güzel ve zeki olduğumu söyledi ve ne kadar şehvetli, yanlış anlaşılmış ve özel olduğum hakkında konuştuk.

ARALARINDA YAŞ FARKI OLAN ÜNLÜLERİ ÖRNEK GÖSTERMİŞ

Sosyetik güzel; öğretmeninin kendisine Prenses Diana ile Prens Charles arasındaki 13 yıllık yaş farkını ve Elvis Presley’nin sonradan evlendiği eşi Priscilla Presley’ye aşık olduğunda, Priscilla’nın sadaece 14 yaşında olduğunu örnek gösterdiğini de iddia etti.

EVİNE GELDİ

Paris’in anlattıklarına göre; ‘Bay Abercrombie’, sonunda annesi Kathy Hilton ve babası Rick Hilton dışarıdayken Paris’in evine arabasıyla gelerek gizli bir ziyarette bulundu.,

“Yanına gittiğimde öğretmen beni kollarının arasına aldı ve öptü” diye yazan Paris, anne ve babasının eve döndüğünde onları ‘Bay Abercrombie’nin arabasında yakaladığını da sözlerine ekledi.

“O NOKTAYA GELEMEZDİM”

DJ, yaşanan olay üzerine öğretmeninin onu suçladığını ve “Neden bana bunu yaptırdın?” diye sorduğunu yazarak; ailesinin kendisini o yaz büyükannesiyle yaşaması için Fransa’ya gönderdiğini ve bu uygunsuz ilişkiyle uzun yıllar zihinsel olarak yüzleşmediğini itiraf etti:

‘Pedofil’ kelimesini telaffuz etmem onlarca yılımı aldı. Onun çocuk istismarcısı olduğunu kabul etmem, benim de bir kurban olduğumu kabul etmem anlamına geliyordu ve ben o noktaya gelemezdim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir